You are here:  / Adam Mickiewicz emigracja / Testy do policji

Testy do policji

post by related

related post

Testy do policji (3)Testy do policji są przygotowywane przez jednostkę: Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie, z wykorzystaniem zgłoszonych poprzez inne jednostki propozycji zadań do tego testu.

Test ten polega na pozytywnym przejściu sprawnościowego toru przeszkód w wyznaczonym czasie. Następnie wyniki zostają przeliczone w systemie punktowym, za pomocą specjalnego matematycznego wzoru

Co ciekawe tor z przeszkodami i normy czasowe przeliczane na punkty są identyczne zarówno dla kobiet oraz także dla mężczyzn. Co może dziwić, nie od dziś wiadomo, że przeciętny mężczyzna osiągnie lepszy wynik w sporcie sprawnościowym od przeciętnej kobiety ? przykładem igrzyska olimpijskie w lekkiej atletyce.

Jeżeli dana osoba uzyska negatywny wynik z testu sprawności, kandydat może przystąpić do następnego postępowania kwalifikacyjnego dopiero po upływie pół roku od dnia nie zdania egzaminu.

Należy też pamiętać, żeby aby podejść do testów sprawnościowych, nie można być nigdy ukaranym żadnym mandatem ? to dyskwalifikuje każdego kandydata na samym starcie.

Podobne wpisy o edukacji:

Testy do policji
1 vote, 3.00 avg. rating (69% score)